Technológie

Výroba (bio) plastových vriec, tašiek, sáčkov

Inovatívny materiál

Transtech > Technológie

DOMOV


prispôsobujeme sa vašim potrebám a dnešnej dobe.

Našim cieľom nie je iba preprava tovaru. Je to o vytváraní udržateľnejších spôsobov, ako tovar balíme a distribuujeme. Čo znamená , že naša časť zameraná na výrobu nesie zodpovednosť za to, akým spôsobom výrobky, vytvárame.
čo ponúkame
Výroba plastových produktov
z inovatívneho bio materiálu


Ako celok sme Transtech - spojenie technológie a prepravy. Sme firma zameraná na budúcnosť, kde zanechávame pozitívny odkaz pre našich zákazníkov a naše Životné prostredie. Ak sa nám podarí priniesť pozitívne zmeny do jednej z najkritickejších oblastí (výroba plastových tašiek a vreciek), tak to môže mať skutočne hlboký vplyv na našu budúcnosť.


V spoločnosti Transtech sa neustále snažíme posúvať hranice a prinášať nové inovácie do oblasti, ktorou sa zaoberáme. Jednou z týchto inovácií je náš odvážny krok výroby vriec z ,,bioplastu". Mohlo by sa zdať prekvapujúce, že spoločnosť ktorá sa zaoberá prepravou tovaru, by mala mať druhú časť zameranú na výrobu, ale existuje dôvod , ktorý toto spojenie robí zmysluplným. V dnešnom svete je dôležité nielen zabezpečiť spoľahlivú prepravu tovaru, ale aj prijať zodpovednosť za našu ekologickú stopu vplyvu na životné prostredie. Naša vízia udržateľnej budúcnosti nás viedla k rozhodnutiu investovať do výroby plastových vriec, tašiek a sáčkov. No naša cesta nekončí iba pri výrobe. Naša cesta k udržateľnosti začína tým, že používame inovatívne a biologicky rozložiteľné materiály, ktoré majú minimálny negatívny vplyv na naše životné prostredie.od výroby až po distribúciu


Celková kontrola

Spojením dopravy a výroby sme schopní ponúknuť našim zákazníkom celkové riešenie. Od výroby plastových vriec až po ich prepravu a doručenie na určité miesto, sme schopní kontrolovať celý proces. To nám umožňuje zabezpečiť kvalitu, spoľahlivosť a efektívnosť vo všetkých fázach, čo je pre našich zákazníkov veľkým prínosom.

Udržateľnosť a zodpovednosť

Rozhodnutie zahrnúť výrobu plastových vriec do nášho portfólia nám umožnilo prijať zodpovednosť za to, ako sú tieto vrecká vytvárané. S našim zameraním na inovácie a využívanie biologicky rozložiteľných materiálov , sa snažíme vytvoriť niečo, čo je výnimočné nielen na Slovensku, ale aj v okolitých krajinách.

Vlastná výroba a zákazkové riešenia

Vlastná výroba nám umožňuje ponúknuť personalizované riešenie pre našich zákazníkov. Môžeme vytvárať plastové vrecká a tašky a presne stanovenými špecifikáciami, ktoré zákazníkom pomáhajú prezentovať svoj brand a hodnoty.

Inovácie

Naša spoločnosť je hrdá na to, že patrí medzi inovátorov z oblasti výroby plastových sáčkov. Ale nie sú to len obyčajné plastové vrecia. Naša vášeň pre renováciu a zodpovednosť voči životnému prostrediu nás viedli k vývoju plastových sáčkov z revolučného a ekologicky prijateľného materiálu.

Konkurenčná výhoda

Naša schopnosť kombinovať dopravu a výrobu dáva inovatívnu výhodu. Stále hľadáme nové spôsoby , ako zlepšiť procesy a poskytovať lepšie riešenia pre našich zákazníkov. Naša jedinečná kombinácia nám umožňuje byť konkurencieschopní na trhu. Spojením dopravy a výroby sme vytvorili synergetický prístup, ktorý nám umožňuje ponúkať komplexné riešenia s hodnotou pre našich zákazníkov.

Flexibilita a personalizácia

Rozhodujete sa pre produkty z biologicky rozložiteľného materiálu? Chcete sa stať enviromentálne zodpovednou spoločnosťou? Potrebujete produkty na mieru? Pre nás to nie je problém. Sme tu, aby sme Vám zabezpečili čo najlepšie služby, umožnili Vám branding a unikátne riešenia šité na mieru.

Technológie

Výroba (bio) plastových vriec, tašiek, sáčkov

Inovatívny materiál

Transtech > Technológie

DOMOV